JEDENASTKA  W  FINALE

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

MOJA PRZYGODA W MUZEUM

Miło nam poinformować, że uczniowie naszego gimnazjum zakwalifikowali się do finału ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. Moja przygoda w muzeum organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu oraz Ministerstwo  Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Prace gimnazjalistów Jedenastki zostały przesłane do Muzeum Okręgowego w Toruniu i zostaną zaprezentowane na wernisażu. Tam też odbędzie się rozstrzygnięcie artystycznych zmagań. Liczymy, że spośród naszych Finalistów wybrani zostaną również Laureaci tegorocznego konkursu.

Wśród najlepszych artystów znaleźli się: Łukasz Panasowiec kl. II f, Mariusz Kowalec kl. II d , Łukasz Kręciejewski kl.II d, Anna Kubicka kl. II d, Anna Chmielarz kl. II d, Karolina Kminikowska kl. II d, Katarzyna Tomaszewska kl. II e, Katarzyna Olbromska kl. II e, Urszula Bielas kl. II e oraz Katarzyna Boruc kl. III g.

Opiekę nad przygotowaniem uczniów do konkursu sprawowała p. Grażyna Brożyńska.

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością oczekujemy na pomyślne wieści z Torunia.